Pes Stropnického si žije, dostal dárkem letenku za 25 000,- do Izraele

A my žereme rohlík s točeňákem.

I kdyby vaše plány na nejbližší dny zahrnovaly fotbálek s Messim, popíjení nějaké kvalitní dvanáctileté whiskey, manikúru, pedikúru, zapůjčení si nějakého našlapaného „vůbec nemám malý penis“ typu auta a nákup DVD s tučňáčím filmem Happy Feet, tak si pořád budete žít jako největší socky oproti jednomu labradorovi.

Seznamte se s Pipem, který by se podle svého lifestylu měl jmenovat spíš pimp. Protože je frajerem mezi psy a postrachem všem bitches a možná je tak solidní držák, že vám půjčí někdy jako bro i na čáru, když ho podrbete na bříšku. Prostě hešteg thug life.

Tento labrador Veroniky Žilkové a Martina Stropnického si žije high society dream, protože v příštích dnech se proletí do Izraele, kde jeho tlapky spočinou nejspíše nadobro. A poletí tam za cenu jednoho semestru na UJAKU, středního mopedu nebo tří slz Dariny, které vyplakala nad zapomenutou Rytmusovou topánkou v bytě a prodávají se teď na Aukru.

Veronika Žilková se spolu s dcerou stěhují do těchto míst  kvůli novému velvyslaneckému postu svého manžela. Takže bylo nasnadě, že tento psí člen rodiny pojede s nimi. A tak Pip pocestuje s veškerým luxusem a grácií do země plné písku, šouletu, oliv a největších gay diskoték (Které jsou mimochodem v Tel Avivu. A ne, neřeknem vám, proč to víme. A vůbec. Nechte nás být.)


Sice toto psisko poletí nejspíš sjeté kinedrylem v malé plastové bedně mezi kufry s jeho pozlacenými obojky a golfovýma holemi speciálně upravených do jeho paciček, ale pořád poletí  s grácií, s jakou jen pes může za 25 000 Kč cestovat.

Na druhou stranu, my máme doma taky psy, takže se nijak nepohoršujeme a vlastně se vůbec nedivíme. Náš šéfredaktor kolikrát volal Ubera black  i v případě, kdy chtěl dovézt svého corgiho na degustaci foie gras na Náplavce. A udělal by to znovu, i kdyby viděl na ulici dítě hlady umírat. Takže tak.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?