Paul McCartney prozradil, že masturboval společně s Lennonem a kámošema

Tak PROTO jim to Yoko Ono rozbila, aha.

Paul McCartney dosáhl tak vysokého věku, kdy je u něj jako u legendy naprosto jedno, co médiím řekne a předvede. Naštěstí nešel cestou Madonny, která se snaží šokovat chlupatým podpažím hustoty panenského amazonského pralesu nebo sexuálními útoky na mladíčky. Místo toho na nás sir McCartney rovnou vybalil vřelé vzpomínky na homoerotické hrátky s Johnem Lennonem, kdy prý spolu rekreačně masturbovali. Ano. Masturbovali.

Vaše reakce na toto šokující odhalení můžou být různé. Od výkřiků „Gaaaaay“  po „Skupinová masturbace mezi dospívajícími chlapci je normálním formativním projevem.“ nebo „Moment a jak jste se jinak vy dostávali na párty k Jaru Slávikovi, když vám bylo patnáct?!„.

No…nebudeme vás napínat. Přečtěte si to sami.

„Byl jsem s partou lidí v Johnově domě.  Ani už nevím, jestli jsme tam přespávali nebo co, ale místo toho, abychom se trochu opili a vyváděli, tak jsme prostě jen tak seděli v židlích. Najednou se zhaslo, někdo začal masturbovat, tak jsme se prostě všichni přidali… Byla to jen taková jednorázovka. Nebo možná se to stalo dvakrát? Nebylo to prostě nic důležitého. Prostě nic s čím si pak lámete hlavu, prostě takové ty věci v partě. Bylo to docela asi ujeté, když nad tím přemýšlím. Ale je to jedna z takových těch věcí z dětství, na které když si vzpomenete, tak si říkáte „Stalo se to vůbec?“. Byla to neškodná zábava. Nikomu to neublížilo.“

Ať je váš názor na bodré heterosexuální přátelské stříkání semenem vzájemně na sebe jakýkoliv, tak ani vy nemůžete popřít, že najednou ty písničky jako All you need is love, I want to hold your hand, With a little help of my friends nebo Norweigan wood najednou dávají mnohem smysl. A to ani nemluvíme o Twist and shout, Come together, All together now, Hold me tight, Hard days night nabo Sour milk sea.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?