Patricie Solaříková z Ulice už není za co chytnout

Držíme tryznu za její kdysi nádherné tělo

Do herečky Patricie Solaříkové se prostě nejde nezamilovat. Už jen proto, že zhruba od roku 1998, kdy se poprvé ukázala na našich obrazovkách,  pořád vypadá v obličeji jako rozkošná holčička. Nejkrásnější na ní ale začalo být, když se před pár lety začala zakulacovat a vyrostlo jí na zadku a stehnech rozkošné třepavé něco, co bychom chtěli dnem i nocí popleskávat složeným časopisem Méďa Pusík a zasněně na to zírat jako na košík čerstvě narozených štěňátek.

Patricie se bohužel rozhodla se půvabné nálože svých želatinových křivek zbavit a zhubla 12 kg.

My víme, že mezi vámi jsou i fanoušci hrudních košů, na kterých můžete vybrnkávat znělku Ulice jako na xylofon a milovníci pánví, na jejichž kyčel se můžete při rozběhu napíchnout jak telecí ražniči, ale i vám to prostě musí být trošku líto. Je to hezké, uznáváme, ale něco tomu na zadku prostě chybí.

🙏🏼🧜🏼‍♀️ další skvělá lekce u @mamasport.cz ❤️

A post shared by Patricie Solaříková (@patriciesolarikova) on

A když mluvíme o tom, po čem se nám bude stýskat, tak mluvíme převážně to tomto. Achjo.

My teď jdeme v redakci zapálit mosazné svícny a držet vigilie  a naše genitálie u starých fotek jejích nebohých stehen, zatímco pošleme grafika na poštu, aby jí zaslal dárkový koš plný sádla, škvarků, slevových kuponů KFC a certifikát na hodinové soustředění s výživovým poradcem Artíkem Štaidlem. Držte nám palce.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?