Paris Hilton se proměnila v Kim Kardashian a internet panikaří

Jakoby jedna nestačila

Básník by sice podotknutl, že Paris Hilton vypadá permanentně jako odbarvený rejsek s chronickou zácpou, takže by jí nějaká ta změna image neuškodila, jenže někdy není vhodné si přát něco nahlas. Protože ta přání se pak mohou splnit. Protože proč se proměnit v sofistikovanou dámu, když můžete svým lookem kopírovat celuloidové vorvaně s vkusem barvoslepého dítěte?

#PlatinumBae 👱🏻‍♀️ #YeezySeason6

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Za dávných a dávných mýtických časů byla Kim Kardashian poskokem této miliardářské dcerky a obstarávala jí nakupy, masáže nohou a jiné věci, které si tyto dívky dnes nechávají pro somálské služebné.

Jenže časem se z Kim stala řitní celebrita a její rapperský manžel si začal hrát na módního návrháře. Tak nechal vyrobit na počest své ženy kolekci inspirovanou její osobou. Její osobnost je ale bohužel tak velká, že se ani do jednoho oblečku nevešla, tak zavolali spřátelenou anorektičku Paris.

 

So much fun being a #KimClone in the new #YeezySeason6 campaign. 🔥

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Ta altruisticky odložila tisícidolarovou bankovku, kterou zrovna šňupala kokain z análního otvoru svého nigerisjkého kuchaře a rozhodla se jim s kampaní pomoci jako modelka. Její proměna v Kim byla ale poměrně děsivě přesná.

👑 #YeezySeason6

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Z toho nám vyplývá, že tyto genericky hezké celebrity se opravdu dají vyrobit podle jednoho mustru s kýblem mejkapu a vycpávek. Možná do příští kolekce takto protlačíme našeho grafika. Nebo redakční opici.

 

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?