Pardál Slávek Boura byl obviněn z pašování drog, gratulujeme

Klube se nám tu český Charlie Sheen pro chudé.

Devadesátkový pardál Slávek Boura se kdysi proslavil tím, že nejen moderoval dřevní pořad pro upocené panice jménem Rande, ale taky tím, jak rád dával v DOREMI všem soutěžicím vždy hodnotící číslo sedm. Až o pár let později se ukázalo, že legendární větou „Dávám seduuuuum“ myslel možná, že dává denně 7 gramů.

Náš guilty pleasure král všeho, co bylo na devadesátkách špatně, byl nedávno obviněn, že pomáhal pašovat drogy v narkotickém trojúhelníku mezi Českou republikou, Austrálií a Novým Zélandem. A tomuto gangu se prý podařilo na této trase přepravit minimálně 800 kilogramů narkotik jako kokain, heroin a pervitin. Čímž nechceme předbíhat, ale začínáme mít tušení, že jestli to je pravda, tak tu někdo musí mít řitní kanál velký jak sklad, do kterého schoval na konci filmu Indiana Jones Archu úmluvy.

Veleještěr a král reptiliánů Slávek tato obvinění novinářům potvrdil a čeká na výsledky trestního řízení někde ve své noře, kde si líže rány a opečovává zaprášené zbytky kariéry, která se od té doby, kdy přestal dávat dohromady akné pokryté zpocené teenagery, řítila strmě ke dnu.

Podle všeho se však cítí nevinně, na Nový Zéland a do Austrálie létal za peníze drogového magnáta, protože tam zařizoval cestovní kancelář a nikoli s narkotiky v análu a na až 18 let do vězení určitě nepůjde. Spolu s ním je obviněno dalších šedesát lidí.

Ale kdo ví. My si počkáme. A budeme doufat, že když ho přece jen odsoudí, tak to nebude za osmnáct, ale za sedm.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?