Pardál a ikona všech únosců Zdeněk Macura měl asi mrtvičku

#PRAYFORZDENA

Připravte černé sukno a vyvalte ho z oken všech paneláků. Náš guru života byl totiž možná v přímém ohrožení života. Je možné, že totiž dostal mrtvičku. Pokud vás zajímá, jak o tom víme, tak vám můžeme beze studu sdělit, že jen díky velice kvalitní investigativní novinařině. A není to proto, že by naše redakce utrácela z rozpočtu i na jiné věci, než jsou piňaty ve tvaru penisu Karla Janečka a zařídila si tým investigativců, který stanuje u Macurova baráku. My to řešíme mnohem prozaičtěji. Prostě jen sem tam znuděně checkujeme Macurovy sociální sítě. Zdeněk o celé tragédii stihl totiž sám laškovně poreferovat, než si přivolal záchranku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zdenek Macura (@zdenekmacura),

V ranních hodinách se na Facebooku Zdenka Macura objevil tajemný vzkaz, který jsme vám sem překopírovali bez redakčních úprav:

„Ráno jsem se probudil a skripl jsem si ve spaní asi nějaký nerv, špatně se mi mluví, mluvím jako bych byl opilý , ale nic jsem nepil , práva strana těla se mi hůře ovládá . Zavolal jsem sanitku“

Nemusíte se bát, že by Zdeněk tak brzy odešel za Ivetkou, podle všeho to dopadlo dobře, protože sám dal o pár hodin později na FB tuto zprávu , kde děkoval bohu, že si jeho mikádo ještě nepovolal k sobě.

Miluji tě můj Bože. Ochraňuj všechny lidi.

Zveřejnil(a) Zdenek Macura dne Středa 13. února 2019

My budeme panu Macurovi přát, aby to vše zvládl bez následků. Mnoho lidí po mrtvici se totiž špatně pohybuje, těžce hovoří a chová se zmateně. Naštěstí v tomto případě by možná málokdo poznal rozdíl. Pray for žijící legenda! Pray for Zdenda!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?