Panika! Jennifer Lawrence má nového kluka a je to tenhle týpek

Proboha PROČ?!

No dobře, už to není úplně kluk, ba ani týpek, spíš geront levitující jeden metr nad hrobem, protože je mu ohavných 43 let. To je víc, než má celá naše redakce dohromady a to včetně šéfredaktora, kterej je z nás nejstarší a chodí už podruhý do šestý třídy. Navíc to standardně není žádnej operátor z fabriky na měděný okapy, prodavač z lahůdek ani šikovnej koželuh, ale herec, obyčejnej slavnej trapnej bohatej herec. Proboha PROČ?!

Vlastně víme proč, on to zas tak složitej matematickej vzorec není:

 Jennifer ve filmu + kdokoliv v tom stejným filmu = novej vztah.

Posledně to táhla s režisérem Darrenem Aronofskym, se kterým se potkala při natáčení filmu matka!, ještě předtím to byl herec Nicholas Hoult, kterýho uhranula svýma kozima během točení X-Menů: Nová třída, s nímž se sice po dvou letech rozešla, ale na chvilku se dali opět dohromady při natáčení X-Menů: Budoucí minulost. No a teď je to Joel Edgerton, se kterým hrála v novým filmu Rudá volavka. Takže je to jasný – co novej film, to novej nabíječ.

Getty Images

Tady asi definitivně končí naše snahy o její ulovení, protože my jsme si zahráli maximálně v policejním záznamu ze silvestrovský noci, kdy jsme poblili sochu svatýho Vaška a dostali za to pětibábu pokutu. Navíc už to není ta roztomilá holka, do který jsme se kdysi v hasičským kroužku s hadicí v ruce zamilovali, ale je to ženA s velkým A a na tu prostě nemáme.

Ach. Smutný to den v redakci JPM.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?