Pamela Anderson nejspíš souložila s Vladimírem Putinem

Připravte si pytlíky, protože teď nás čeká zběsilá jízda

Slavná umělohmotná kozatice a zasloužilá MIFLka Pamela Anderson se nedávno mihla v televizní show Pierce Morgana, kde z ní vypadlo pár vět, které nastražily a rozhiphopovaly naše senzory společenského pohoršení.

Ze začátku interview neustále plakala, jak odmítla chlívákovi Harveymu Weinsteinovi hudlat pelikána a ten jí následně za trest odstřihl od všech velikých filmových rolí. Chudince Pamele akorát nikdo neřekl, že důvod, proč jí Spielberg každý večer nevolal, aby jí dal hlavní roli v Schindlerově seznamu, má příčinu někde jinde než v podobě mstivého producenta.

Na přetřes následně přešly i její chvályhodné aktivity za práva zvířat. Pamela se už roky soustředí na zakázání kanadského mlácení tuleních mláďat tyčí a následné vyrábění z hebkých kožíšků mláďat kapalnou esenci nevinnosti, kterou si Kanadani každý den kapou do musli, aby byli ke všem tak slušní a laskaví. Ke všem krom těch zasraných tuleních mláďat samozřejmě.

V rámci své kampaně oslovila totiž v minulosti Vladimira Putina, kdy na něj zamrkala svými velkými kozi řasami  a požádala jej o bojkot těchto tuleních produktů na území Ruska. Hypnotizovaný Vladimír přitakal a bojkot opravdu spustil. Vývoz tulení esence nevinnosti do Ruska byl přerušen a v Rusech začala růst zloba, která vyvrcholila studenou kybernetickou válkou a ovlivněním amerických voleb. Ale tento příběh nás teď nezajímá.

Když se Pamely moderátor zeptal na její vztah k Rusku, tak tato postarší slečna, co normálně ani nemrkne, když má ukazovat pro Playboy rozčvachtaného pipidláka, se začala červenat, koktat a zmlkla. A nakonec prohlásila, že často byla s Vladimírem Putinem v jedné místnosti a nechce o tom mluvit.

Což je od ní moudré. Protože kompromitovat Putina nemanželským sexem je zlé, ale naznačit, že by ho někdo odmítl je ještě horší. Takže pokud se Pamela nechce probudit s lžičkou polonia v ranním kafi nebo kulkou uprostřed čela od někoho, kdo se jmenuje Kosťa nebo Dimititrij a žere neustále slanečky, okurku a vodku, tak se jí asi doopravdy vyplatí hrát hloupou blondýnku, která kýve hlavou na vše jako umělohmotný pejsek na palubní desce. Prostě úsměv a kývnout, úsměv a kývnout.

Co se týče Vladimíra, tak ten nám průběh jejich setkání naznačil aspoň v tomto gifu. Hodný to kluk.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?