Pamatujete na Miley Cyrus na demoliční kouli? Existuje i necenzurovaná verze!

Co na to říct? Ólalá.

Vánoce zase letos přišly o něco dřív. A ne nemluvíme o tom, že v obchoďácích jsou už od září adventní věnce a řetězy a z repráků už teď hrají cover verze koled od Michaela Bublého. Ty pravé Vánoce, ty které cítíte hluboko v srdíčku jako malé děti, před kterými se rozzáří vánoční stromek nastaly v okamžiku, kdy do světa unikly hambaté kozaté fotky Miley Cyrus.

Světem už sice dávno proběhlo velice vkusné video, jak se nahatá kroutí na demoliční kouli, ale teprv dnešního dne uniklo to, co jsme chtěli vidět všichni. Video z natáčení, které necenzuruje nic.

Sice si můžete stokrát říkat, že fantazie je největší erotický drajv, ale to může říkat jenom člověk, který ještě neztratil svou duši v internetovém universu porna, kde je fisting análního otvoru nacistickým dildem považován za vhodný začátek prvního rande i podle etikety Ladislava Špačka.

Proto si užijte s námi tento předčasný dárek a nechte spočinout své oči znovu a znovu na tomto příjemném poprsí, z kterého se nám kroutí prsty na nohou jak kudrlinky na hlavě Genzera. Prostě krása.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?