Orlando Bloom požádal Katy Perry o ruku a my chceme zemřít

Drtí nám to srdce i šourky.

O herci Orlandu Bloomovi je známo, že má monstr penis tak velký, že ho klidně používá jako pádlo, kterým na paddleboardu rajzuje po Středozemním moři. Podle svědectví lodních kapitánů to dokonce dá z Kréty na Mallorcu na tři máchnutí. To vše je pravda. Bohužel.

Na tuto gigantickou anakondu kdysi před lety ulovil i jednu z NAŠICH budoucích manželek Katy Perry, což jsme doteď tak úplně nevydýchali. Na tom faktu nezměnilo nic ani to, že jsme Katy celé roky posílali fotky našich aparátů, které taky nejsou nejmenší. A klidně by se na nich mohla oběsit i průměrná dospělá antilopa. Ale byla to její volba. Dobrá. Mno.

Vztahu a lásce Legolase s touto fejkovou Miley Cyrus před lety objektivně nestálo nic v cestě. Tenhle páreček se ale i tak na chvíli rozešel, Orlando si našel modelku Ninu Dobrev a o něco později celou armádu servírek, které prošly jeho postelí.

View this post on Instagram

thought i looked cute but I might delete

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Ale protože tragédie se stávají na světě častěji než potraty pletací jehlicí v Ostravě, tak se tito expartneři dali opět dohromady a o dva roky později se přesně na Valentýna zasnoubili. Nejsme si jistí, jak celá tato akce probíhala, ale nejspíše si Olrando navlékl na svůj olbřímí penis v kuchyni prsten, otočil se u sporáku o 45° a dloubl jím plynule do oka Katy, která spala o několik místností dál. Ona zjihle řekla ANO a dál si mnula monokl. Prostě romantika hollywoodských hvězd, které my plebejci nemůžeme rozumět. Pak si nejspíš otevřeli Möeta a šli se svými afghánskými chrty paddleboardovat. Jediný záznam, který z toho zbyl, je tato fotka se snubákem, kterou nahráli na své sociální sítě.

View this post on Instagram

full bloom

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Nebudeme vám předstírat, že nás zrada Katy hluboce nezasáhla. Jsme z toho hluboce zdrceni. Kdybyste nás hledali nebo nám něco potřebovali sdělit, tak bychom vám chtěli říct, že zaklapáváme notebook a v hluboké depresi se do minuty odebereme na Náplavku, kde budeme pít grešláka a házet labutím tousťák. Achjo. Nejdřív 11. září a teď toto.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?