Objevila se sextape zpěváka R. Kellyho, kde souloží a močí na dívku (14)... ehm, fuj

Ahoj kariéro, bylo to hezké, ale musíme zapomenout.

Zpěvák a producent R. Kelly to nemá ve svém životě pedofilního predátora jednoduché. Když zrovna nespolupracuje s Janet Jackson, Celine Dione nebo nespravuje posmrtnou památku Michaela Jacksona, tak je neustále v hledáčku bakaných novinářů. Ti mu nedají spát od té doby, kdy se v roce 1994 oženil s nezletilou zpěvačkou Aaliyah a v roce 2002 dokonce stanul u soudu kvůli znásilňování nezletilých dívek. Jen co kuloáry po této poslední kauze utichly, tak je rozvířila nedávná zpráva právníka Michaela Avenattiho, který tvrdí, že má v rukou 45 minut dlouhou VHS kazetu, kde R. Kelly zneužívá nezletilé dítě.

Jméno Michaela Avenattiho vám možná může být povědomé z kauzy, kdy zastupoval pornoherečku Stormy Daniels, která se soudila s Donaldem Trumpem kvůli uveřejnění detailů z jejich společného sexuálního života. A když se Avenattimu nepodařilo sejmout prezidenta, tak se zaměřil na potenciální pedofily.

Co tedy na kazetě z roku 2008 je?

„Ve videu jsou dvě scény: Jedna v obýváku a druhá v ložnici. Nahý muž, vypadající jako R. Kelly předvádí mnohočetné soulože na dívce. Ona jej mnohokrát nazývá „taťkou“.“

Avenatti si není jistý, že dívce je čtrnáct, ale má pro to pádný důkaz.

„Z videa není možné poznat, kolik jí je let, ale oba účastníci o ní referují jako o „čtrnáctileté kundičce“. Tato reference zazní šestkrát.“

A aby toho nebylo málo, tak tím tento popis ještě nekončí.

„V jednom okamžiku muž požádá dívku, aby se vymočila. Poté, co to udělá, tak muž pomočí jí.“

https://www.instagram.com/p/BkJBf02BX0z/

Ačkoliv to zní jako průměrná nudná party českého svazu zahrádkářů, tak jedna věc je jistá. Zneužívat mladé holky není cool a možná tato nahrávka bude posledním hřebíčkem do už tak oslizlé rakve tohoto salónního úchyláčka.

P.S. Přísaháme bohu, že jestli v komentářích bude jediný dotaz typu „kde je tečka s linkem?“, tak na vás pošleme reanimovanou mrtvolu Jiřího Krytináře, aby vám nacpala minigolfovou hůl do močové trubice. To jen tak na okraj, aby bylo jasno.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?