Nová přítelkyně Rytmuse velice ráda povídá o jeho penisu

Chce se nám plakat.

Jsou věci, nad kterými ve svých životech prostě nechceme za žádnou cenu přemýšlet. Vivisekce, představa Míly Roznera, jak do nějaké osoby zabrušuje, trápení sloníků, plíseň za ráfkem a mnoho dalšího. Ale nad tím vším kraluje jedna věc, kterou spatřit rozhodně nechceme nikdy a rádi její existenci ve svých myšlenkách popíráme. A to je Rytmusův lachtánek. Kvůli naší klidné mysli je v našich představách Rytmus dole hladký jak Ken od Barbie a tečka.

Bohužel poté, co se rozešel s Darou Rolins, si velice brzy našel děvče. A tady tato Jasmina Alagič mu očividně sahala na penis. Dobrovolně. A bohužel o tom mluví i jinde než u svého terapeuta.

Na otázku, jak vypadá ta věc, kterou mezi nohama Rytmus má, odpověděla velice záhadně.

„No, jakože, víš co, vždy je to překvapení, když vidíš něco takového.“

Něco takového? Co je proboha NĚCO TAKOVÉHO? Co to znamená? Že je ten penis malý? Že jeho žalud vypadá jako hlava Felixe Slováčka? Že má z žilných pletenců udělanou mapu Londýnského pekla? Že má místo něj daňové přiznání z roku 2015? Otázky, samé otázky.

Nemůžeme se smířit s myšlenkou, že Rytmus někde jezdí svým lambem v Bratislavě na Petržalke, zatímco má v rozkroku „něco takového“. Můžeme „něco takového“ najít ve skříni? Nebo to straší pod postelí? Dají se s tím sázet kytky? CO TÍM SAKRA MYSLELA?!

Aby toho nebylo málo, tak Jasmína dodala tajemně:

„Ale já jsem si i myslela, že to tak nějak i bude.“

Pomoc.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?