Nová děsivá aplikace slibuje, že zmanipuluje vaší partnerku k častějšímu sexu

OK. A je to opravdu creepy.

Každá anakonda podle biologů potřebuje to správné tropické prostředí – teplé a vlhké. A když říkáme každá, tak tím myslíme opravdu každá. Pokud ta vaše skomírá kvůli tomu, že vaše partnerka radši kouká na Netflix, než aby vám vypráskávala hned po ránu kormorána, tak i pro vás  existuje řešení. Ne, tím nemyslíme rohypnol v jejím ranním smoothie z manga, melounu a vašich slz. Ale něco z podobného morálního ranku. Řeč je o nové placené aplikaci, která jí prý totálně vymyje mozek jak koktejl z paralenu a postřiku na mšice, aby si sama myslela, že sex s vámi chce mít.

Firma The Spinner vynalezla program, který pracuje s naším nevědomím a myšlenkou, že když nějaký fakt vidíme velice často, tak jej prostě budeme brát za pravdu. Prostě takové ty klasiky, které používá Kancelář prezidenta republiky. A jak to funguje? Tato firma vám pošle nenápadně vypadají link, který přepošlete své oběti milované ženě. V okamžiku, kdy na něj klikne, tak se jí do mobilu stáhne cookie. A od této chvíle bude vaše dívka strategicky bombardována speciálně upravenou kontextovou reklamou.

Najednou s jí začnou zobrazovat reálné články typu „Proč by ženy měly iniciovat sex jako první„, „8 věcí, na které myslí, když se udělá u blowjobu“ nebo „Důvody, proč častý sex přispívá vašemu zdraví„. Těmito články bude vaše polovička donekonečna bombardována je za 650 Kč měsíčně. A její podvědomí je postupně zpracováváno k neustálým myšlenkám na sex.

Nejsme si jen popravdě jisti nakolik to funguje. Předplatili jsme to v rámci redakčního budgetu naší kolegyni v open spacu, ale její počítač dnes bohužel od rána používá šéfredaktor, protože do jeho klávesnice se mu vysypal ko…cukr. Dobrou zprávou je, že už u něj tři hodiny masturbuje. Na druhou stranu toto dělá každý den, takže si nejsme jisti, jestli to opravdu bude zapříčíněno Spinnerem.

Nicméně vám nedoporučujeme, abyste byli odhaleni, protože ta samá firma má podobné reklamní plány i pro odnaučení kouření, pití  a nebo…k tomu aby donutila muže k žádosti o ruku. Eh. Takže si nedrážděte nezasnoubeného hada bosou nohou.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?