Nicki Minaj teď chodí s usvědčeným zločincem, co znásilnil nezletilou

Tak láska kvete asi v každém policejním paragrafu.

Do kuloárů pronikla šuškanda, že Nicki Minaj asi doopravdy bude jenom lidská bytost s emocemi a potřebami, protože si našla nového chlapce, který je dost odvážný natolik, aby zvládl doma mít ženu s tolika procenty plastu v těle, že i Atlantský oceán by oproti ní zbledl závistí.

Nicki se dala dohromady s podezřelým individuem, který si říká Kenneth „Zoo“ Petty. To jméno v nás už to samo o sobě spustilo varovné zvonečky. Jak se vůbec stane to, že někdo získá přezdívku Zoo? Co člověk proboha musí udělat ve svém životě za zvěrstva, že ho jako osobu vystihuje malé oplocené území, kde se vyskytují tučňáci a kapybary?!

Pokud vás zajímá, jak pan Zoo vypadá, tak scrollujte dolů. Ano, je to ten člověk s mrtvým pohledem pokoutného ochmatávače mrtvých ovčích potratů.

View this post on Instagram

You know da phkn vybez 〽️?️ #QGTM

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Tahle velká láska má jedinou vadu na kráse. Kenneth v roce 1995 znásilnil šestnáctiletou dívku. Bohužel tento lidský odpad se stihl již pětkrát rozmnožit a zároveň zatnout drápy do srdce této naivní hvězdičky, která zatím ještě netuší, že si možná tímto mužem zničí kariéru, život, nehty, příčesek a rodidla, která si ze zoufalství rozerve.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?