Nicki Minaj je teď růže s velkýma prsama nebo co

Ženské oblečení se vymyká kontrole a našemu pochopení. Ale zase...kozi no.

I když módě rozumíme asi jako antilopy paličkování krajky nebo jako Miloš Zeman počítačům, tak člověk nemusí být zrovna dvakrát Františka Křížková, aby poznal, že je něco špatně. Naše nadčasové pravidlo o oblečení pro ženy říká, že pokud jsou vidět aspoň trochu boobies, tak jsme spokojeni.

Getty Images

Ale pak se jednou za čas stane, že se na veřejnosti objeví někdo slavný v oblečení, které kozi sice odhaluje, ale my se na celkový outfit díváme stejně znepokojeně jako Tomáš Řepka při příjmu ve věznici na pána natahujícího si gumovou rukavici.

Protože ačkoliv se honosíme titulem mužů, kteří by pohonili nad vším, co s námi není pokrevně příbuzné, tak i určité výjimky se najdou. A tento kostým Nicki Minaj mezi tyto světlé případy patří.

Getty Images

Protože když si na sebe nakladate vrstvy lesklých porno prostěradel a místo vlasů si uděláte paruku krále Kazisvěta, kterou jste ukradli v Barrandovských ateliérech, tak vás nikdo za módní guru moc považovat nebude.

Ale znáte to. Darovanému výstřihu na nositelku nehleď. Zkusíme si trochu rozkapat oči, aby se nám rozmlžil zrak a nakonec to možná půjde.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?