Někdo si chce vzít za ženu Paris Hilton. Viděl všechna ta videa?

Jako svatební dar jsme poslali výběrově zarámované dick picy

Když se nějaká žena zasnoubí, tak často držíme v redakci tryznu, při které vypouštíme na čínských lampióncích k nebesům fotky jejich kozích a povláváme jim na střeše vydavatelství na rozloučenou svými pyji. V případě Paris Hilton se to tak úplně nestalo. Rozháralo nás to emociálně  totiž jen natolik, jakoby někdo požádal o ruku botník. Je to sice trochu divné, ale je to jeho věc.

A to botník nemá narozdíl o někoho nejmenovaného na internetu velmi trapnou sex tape, kde se pokouší zasunout si penis mezi kozi, jen aby si uvědomil, že žádné vlastně nemá.

Mno nic. Tuto wannabee dýdžejku s pohledem albinotické kudlanky požádal o ruku její přítel Christ Zylka a rozhodně to nemá nic společného s tím, že Paris je dědičkou hotelového impéria tak velkého, že by mělo mít svou vlastní strategickou hru na mobily.

Aby si to pojistil, tak zařídil, že u toho čistě náhodou byla suita fotografů s clonama, bleskem a odrazkama, aby jim nafotil profi fotky, jaké nevstřihnete ani při focení mimíska v ateliéru na kožině.

Protože takto to má náš celebrití plankton rád.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?