Někdo by měl urychleně nakrmit modelku Bellu Hadid nebo nám umře

Nebo pojde, chcípne, zhasne...jak by řekl pan Bělobrádek.

Pokud jste dosáhli vyššího levelu jogínského poznání, tak už víte, že ženy jsou krásné ve všech tvarech, formách, podobách, míře chundelatosti i politického zaměření. To je prostě fakt. A někdo z nás by si možná měl vzít nějaký hezký flipchart, elektronickou tužku a celý tento koncept vysvětlit i dietami a hubnutím posedlou Bellou Hadid.

Pokud se ptáte, proč jsme tak znepokojeni a bijeme v redakci na náš speciální poplašný gong, který používáme pouze v případě, jen když někomu unikne sextape, tak to má velmi jednoduché vysvětlení. Ještě nedávno vypadala naše budoucí manželka takto.

View this post on Instagram

You Should Let Me Be Right For A Minute?

A post shared by ? (@bellahadid) on

Ale pak se objevila na Instagramu nová série fotek, kde naše voyerstvím roky vytrénové oči zaznamenaly znepokojující změny, při kterých se její hrudní koš začal pomalu podobat šprušlím v dřevěné dětské postýlce a její pánevní kost je tak nebezpečně blízko kůži, že ji máme chuť láskyplně pokrýt plátky anglické slaniny.

A nejsme v tom sami. Vyděšení byli očividně i její fanoušci. Svůj příspěvek Bella původně uvedla slovy.

@victoriassecret Zkouším si dnes oblečení. Nemůžu se dočkat, až uvidíte všechny ty krásné modely. Jsem tak vděčná, že mohu být zase součástí této show. Cítím se šťastnější a zdravější než kdy dřív.

Ale později  po pár vyděsených reakcích jej přepsala:

(Všechny typy těl jsou různé a reagují jinak na velké posilování a zdravou dietu.)

Popis je to hezký, ale škoda, že Belle stále nikdo nevysvětlil, že bulimie nepatří mezi ty nejzdravější diety doporučené doktorkou Cajthamlovou.

Na hithitu bychom tedy rádi rozjeli sbírku na kyblíky KFC, které bychom ji poslali. A zachránili jí tak před hroznou smrtí. Sice ještě nevíme, kolik se nám vydaří v naší altruisticky zaměřené společnosti vybrat, ale slibujeme vám jediné:

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?