Něco se děje, Kim Kardashian si nechává zmenšovat zadek ve Photoshopu

Naše hluboké životní jistoty byly otřeseny.

Vždycky jednou za uherský rok, ideálně na dušičky či při stém výročí založení republiky se stane… inu zázrak. Tentokrát se neprojevil tím, že by zaměstnanost v ČR klesla na nulu, z nebe při záblesku světel sestoupil mesiáš nebo že by si Tomio Okamura konečně vytáhl ze zadku celou svou cestovní firmu pro plyšáky a vrátil se zpátky ke svým kořenům. Ne. To ne.

Letošní zázrak spočívá v tom, že si Kim Kardashian konečně uvědomila, že její umělohmotná řiť je větší než obchoďák Kotva a váží víc než trajekt Costa Concordia. A v této vzácné chvíli sebereflexe se rozhodla tu svou zadkovou krosnu na Instagramu začít zmenšovat. Nevěříte? Zkuste tyto dvě fotky srovnat.

View this post on Instagram

Weekend vibes

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Měli jsme pravdu! Ha!

Možná vám to připadá jako zanedbatelný čin, ale vědci z Ameriky dokázali, že příliš dlouhé zírání na naddimenzovanou řiť této arménské krásky může urychlit poločas rozpadu našich mozkových buněk a přivodit nástup stařecké demence v průměru o třicet let dříve, než je zvykem. Stejně jako vaše oči nemohou pobrat zírání do slunce, tak váš mozek nedokáže pochopit toto vesmírné těleso s vlastní gravitací a horizontem událostí a přijmout fakt, že tyto dva vyměkčené skákací hrady opravdu slouží k tomu, aby se díky nim někdo vyměšoval. Tyto půlky jsou tak obří, že když na nich Kim sedí, tak jen vypuštěný exkrement jimi prolétává tak dlouho, že může nabrat rychlost, co by zabila plně vzrostlého pudla.  A neříkejte, že jste nad tím už nepřemýšleli.

Od Kim se prostě a jednoduše jedná o velice dojemný společenský krok a my budeme doufat, že to nebude krátkodobý výstřelek a její zadel je opravdu na cestě k tomu, aby se vrátila zpátky k nám do universa smrtelníku. Ámen.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?