Nazí chlapíci a chlast: Našli jsme pravý důvod, proč Michal David dostane vyznamenání

Video, která vámi otřese, je přiloženo níže.

Marně stále v naší redakci spekulujeme, kde je ten kontinuální přínos kultury ze zlatého hrdla Michala Davida pro naši republiku. Myslíme na to kudy chodíme, fakt. Všude. Nemohli jsme spát, budili se v noci zbrocení potem a křičeli z balkónu na ulici „PROČ, proboha PROČ?!“ zatímco nám lid dole odpovídal „ZAVAŽTE SI ŽUPAN, JSOU TU DĚTI.“

Ale pak jsme to našli. Ten pravý důvod proč mistr dostane z rukou pána Hradu odznak moci.

Jednoho temného večera si nejspíš Miloš Zeman googlil Michala Davida a na nějaké té páté stránce svého Bing prohlížeče našel temnotu, o které se v kuloárech pouze šeptá.

Video s polonahým Michalem Davidem, jak tančí na testosteronem nabité svatbě, která není vůbec homo, i když si na ní pod taktovkou mistra polonazí chlapící trhají trika, berou Michala jako princeznu do náruče a celkový vibe videa je takový, že se nacházíme v šedé společenské zóně, kde je jen krůček k tomu, aby muži přišli od popíjení panáků k přátelskému plácání se cabany po obličeji jako pomlázkami. A nemění na tom nic ani to, že se v pozadí občas proběhne nějaká pouťouvá latexová běhna. Posuďte sami.

My bychom chtěli nálezci tohoto videa poděkovat, protože konečně můžeme spát s pocitem, že svět je opravdu ještě v pořádku.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?