Nahá Eva Holubová měla livestream z ložnice. Pouze pro odvážné

Smyslem našeho webu je přinášet články o nahých ženách. Takže tady máte článek o nahé ženě.

I nám se občas stane, že se zapomeneme a omylem zahájíme živé vysílání ze záchodu, masturbace nebo při poslouchání písniček jako Dlouhá tentonoc od Té, jejíž jméno nesmíme podle právní dohody vyslovit nebo si nás najde její manžel a strčí nám rozpálenou kulmu do řitního otvoru. Mno.

Eva Holubová na svém Instagramu nedávno zahájila živé vysílání, díky kterému jsme viděli víc, než jsme vidět chtěli. Ležela s manželem nahá v posteli, hulila jak fabrika a natáčela se u toho tak, že jí občas nějaký ten záhyb vypadl a my z toho měli stejně traumatický zážitek jako kdybychom viděli babičku našeho kamaráda nahou v koupelně, jak si indulónou maže bércáky a laškovně na nás u toho mrkne.

Pokud nějaký vnitřní fetišista z vás touží po tomto žhavém fap materiálu, tak vás musíme zklamat. Krom pár printscreenů už nic nezůstalo. Eva se ráno probudila a řekla si, že přece jen video z místa, které podle zdi vypadá jako mix gulagu a veveršího squatu, radši smaže.

A vy můžete do konce života přemýšlet, jestli jste byli o to video ochuzeni nebo byli ušetřeni.

P.S. Taky jste si všimli, jak se nám tu pod každým článkem  o nahé celebritě paraziticky objeví v diskusi nějaký odkaz na zaručené nahé fotografie daných celebrit, které jsou vysoce pravděpodobně vytvořeny qvadruplegickou vačicí v Malování? Tak jsme velmi, velmi zvědaví, jestli se v tomto případě objeví taky. Budeme čekat.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?