Muž se vloupal do domu Rihanny, aby ji mohl smyslně souložit

My to fakt nebyli! Nemáme na letenku do Ameriky :(

Minulý týden ve středu se do domu zpěvačky Rihanny vloupal muž jménem Eduardo Leon. Jaký měl plán? Ukrást jí šperky? Dojít si na záchod? Kdepak. Chtěl mít se zpěvačkou sex, protože samozřejmě.

Musíme říct, že s takovou rozkošnou upřímností a otevřeností se člověk moc nesetkává a Eduardo nám hned přijde jako sympatický chlapík, se kterým bychom klidně zašli na pivo.

Ve čtvrtek ráno ho našla asistentka Rihanny. Ta zavolala policisti, ti nebohého Eduarda střelili taserem a zatkli ho. Eduardo deaktivoval alarm a udělal si doma u Rihanny pohodlí, zatímco na ní čekal. V pohodě si vybalil tašku a nabíjel si telefon. Také pokud máte mít sex s Rihannou, musíte mít přeci nabitý telefon, ne?

Eduardo policii řekl, že zpěvačku k sexu nehodlal nutit. Podle jeho slov, pokud by řekla ne, prostě by odešel, protože Eduardo je rozený gentleman.

Eduardo Leon už byl zatčen 4. května za stalkování, když se vloupal do cizího domu, o kterém si myslel, že patří Rihanně. Musíme říct, že jako stalker nestojí za nic, když se nejprve vloupal do cizího domu a pak do správného, ale když Rihanna nebyla doma.

To my, kdybychom chtěli mít s Rihannou sex u ní doma, tak víme, kdy je uvnitř, přece! A máme chloroform. A lano. Jsme také gentlemani a romantici.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?