Monika Štiková vyhrožuje světu, že je plodná a porodí dítě

Nebudeme vám lhát, pořizujeme si bouchačku.

Bible popisuje konec světa tak, že nejdříve se objeví na nebi beránek, kterého budeme vzývat, přijedou čtyři jezdci apokalypsy, objeví se Antikrist a nastane konec světa. My si nemůžeme pomoct, ale zdá se nám, že nějaké varovné znaky se tu už dávno objevily. Zatím sice jen tak podezřele nenápadně asi jako kuřecí stehno v ruce Ewy Farné na rautu, ale neoddiskutovatelně tu jsou.

Je sice pravdou, že jediný Beránek, který by mohl mít něco společného se zánikem civilizace je ten, který se jmenuje Leo, ale zbytek by seděl (jako on). Čtyři jezdi apokalypsy jménem Michal, Charlotte, Ornella a Ivoš už po České republice cválají a přináší zkázu. A co se týče zrození Antikrista, tak nám očividně stačí podle Moniky Štikové počkat do příštího roku a svět za deště hořících žab a zvuků Wagnerovy overtury z Tristana a Isoldy očividně zanikne.

„Ano, plánujeme miminko, porodím mu potomka. Příští rok.“

A aby nikoho nenechala na pochybách, že situace je smrtelně vážná, tak dodala:

„Můžu mít děti.“

Taky vám naběhla na pažích husí kůže tak masivní, že byste si s ní mohli pemzovat paty na nohách? Monice (46) se očividně konečně podařilo přesvědčit svého skoro čerstvě zletilé milence Petra Biniase (21), že svět musí shořet v plamenech a je potřeba ze svého lůna vyvrhnout novou Štiku, která bude lepší, mocnější, prostornější a šílenější, než předchozí modely Ornella 2.1 a Charlotte XXL. Matka Štiků tak konečně s novým miminkem bude mít tři potomky, s kterými ovládne Westeros a uvede přístavní město Lannisport do zkázy a plamenů. Kdyby nás ta představa neděsila, tak jsme skoro vzrušeni.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Stikova (@stikovamonika),

Pokud z toho všeho na vás padla příliš těžká deprese, tak se s tím netrapte. Je třeba si připomenout, že na světě jsou přece jen horší věci. Ještě by mohl čekat dítě Rytmus, že ano….wait a minute.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jasmina Alagič (@jasmina_alagic),


No tak nic 🙁

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?