Monika Štiková si polepšila a dělá teď taxikářku v Německu

Tohle je další z těch dnů, kdy je realita zábavnější než naše sny. Děkujeme.

Monika Štiková se nastěhovala ke svému mladému zajíčkovi (21) do Německa a velmi brzy zjistila, že plat juniorského hokejisty není tak velký, aby pokryl její měsíční výdaje na epilace kníru a stahovací prádlo na faldy. A protože matka Štiků je zvyklá na kaviár a zlacené kohoutky a odmítá žrát čočku, kamení a vesmírnou pránu jako my ostatní smrtelníci, tak se rozhodla najít si pořádnou práci.

Nevíme, jestli se inspirovala Zdeňkem Macurou, který sám jezdí s Uberem nebo Olgou Hepnarovou, ale pravda je taková, že z Moniky je teď profesionální řidička. Dětská řidička. Médiím se svěřila, že vozí děti imigrantů ze zemí třetího světa do školy a ze školy.

Dokonce se zabydlela tak moc, že jí začal plnit i její divoký sen o životě plném večírku a jiného společenského poletování.

 „Nedávno nás ‚moje‘ děti pozvaly na halloweenskou párty, tak jsme s Petrem šli.“

https://www.instagram.com/p/BppcdxkFYVc/

Na těchto párty sice asi nebude Sámer, ani zde neteče Moet z bradavek urostlých svalovců, ale zato si zde může užít mnoho rychlých špuntů, plastového příboru a špatných kouzelnických vystoupeních. Ale někde se holt začínat musí.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?