Monika Štiková se konečně rozvedla a může jít po našich varlatech

Vyhlašte stupeň nebezpečí nekonečne.

Zabarikádujte se v domech, nakupte konzervy, hoďte děti do sklepa a začněte se modlit k Prastarým.

Den D, na který nás připravovali ve škole intenzivním survival tréninkem s plynovými maskami a lekcemi, jak si vyrobit bodnou zbraň z hrábí, které používáme při hodinách na školních pozemcích, je konečně tady.

Monika Štiková se rozvedla a je oficiálně svobodnou postarší slečnou. My sice víme, že bychom se neměli ničeho bát, protože chodí aktuálně se svým velice mladým zajíčkem, kterému plánuje povít štiče, ale i tak si myslíme, že člověk nemůže být nikdy dost opatrný. V případě blonďaté succuby, která proslula tím, že strkala slavným lidem své děti do postele s takovou intenzitou, že matky z dokumentu o Jacksonovi vedle toho vypadají jako amatérky ve hře jménem život, nemůže být nic svaté.

Celé rozvodové řízení se táhlo rok a až k dnešnímu dni mají Michal a Monika Štikovi na papíře potvrzeno, že jsou oba singl. A tato po lásce a sexu chtivá šelma jménem Monika byla vypuštěna do ulic a nic ji nebrání, aby nezaútočila zrovna po vás. Nebo po tom chlapíkovi, co sedí v tramvaji vedle vás, zatímco si tento článek čtete. V bezpečí není nikdo. Nebudeme vám lhát, pořizujeme si chránič na varlata a před každým rohem se radši preventivně podíváme přes rameno do zrcátka.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?