Monika Štiková ponižovala manžela kvůli fekáliím na spodním prádle

Potřebujete ten článek vlastně vůbec číst? Neřekl ten název všechno? Vlastně ne.

Protože vy to potřebujete i vidět a slyšet. Je nám to jasné, vy čuňata. Divákům se už během několika dílů Štik vyčerpala všechna témata od magnetického pole kolem Charlottiny vesmírné megazadele až po genocidu arménských Židů pomocí hanbatých selfíček staré Štiky. Takže byla potřeba to trochu přiostřit. Charlotte s Ornellou se tedy rozhodly, že klesající zájem diváků nabudí a zároveň vylepší image  své rodiny tím, že zaserou něčím hnědým a mazlavým záchod, aby naštvaly matriarchu Štiku a bylo tak čím vyplnit jeden díl. Což je na holky s vysokou školou života obdivuhodný duševní výkon.

A jak se usmyslily, tak i činily. Stará Štika to nicméně vzala jako další záminku k ponižování svého manžela, který i za lepších okolností má šance se jí bránit asi marschmellow před hladovou Dádou Patrasovou. A vytáhla na něj to, že jeho trencle jsou hnědší než úmysly Tomáše Ortela.

Nejděsivější na tom je, jak bloňdatá fůrie při nálezu fekálií na záchodu  a stěnách ledově klidná. Dějí se tam takové věci často? Patří nacházení hovínek po bytě k místnímu folklóru? Protože čím dál víc máme pocit, že reality show Štikovi je jako seriál Ztraceni. Přibývají znepokojivé otázky a odpovědi chybí.

Nicméně tady tu krásu máte. Dobrou chuť.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?