Monika Štiková nám při pádu z býka ukázala zadek, krvácí nám sítnice

Proč jsou lidi tak zlí, Esterko?

Eh. Jsou zprávy, které vám předkládáme s lehkostí a radostí. A pak jsou tragédie, o kterých se nám hovoří těžko. Ráno jsme si zase rekreačně stalkovali po faceboocích českých looserů celebrit a najednou slyšíme tiché  „plop, plop“ následované řevem a příjezdem záchranky. Když jsme spolu s redakční opicí získali odvahu přehoupnout se přes  diskrétní papundeklovou stěnu našeho openspacu (kterou nám zde dali štědří kolegové z Esquiru, protože nevydrželi 8 hodin denně sledovat našeho šéfredaktora, jak se pokouší s lahví jacka v ruce sbalit fíkus a masturbovat nad galerií „nejvíc sexy čivav v silonkách“), tak jsme viděli už jenom, jak sanitáři nakládají tělo na nosítka a naše ukrajinská uklízečka s popotahováním začíná utírat krev z monitoru.

Opatrně jsme se připlížili k počítači a zahlédli jsme přesně to, co jsme očekávali. Na monitoru nešťastného grafika Esquiru (RIP) jsme viděli stopnutou horší věc, než kterou našli lidi na véháesce v Kruhu. Viděli jsme obnažený zadek Moniky Štikové, který ji vykoukl, když rajtovala na mechanickém býkovi.

Smrtelníci prostě pořád nemají zafixované, že na takové věci potřebujete letitý trénink jako v Mechanickém pomeranči, kdy se 24/7 díváte na záznamy vivisekce štěnat a masturbování thajských ladyboyů pomocí šmirgl papíru. A jediní lidé, kteří jsou na to fyzicky a mentálně uzpůsobeni jsou jen přeživší holocaustu a redaktoři JPM.

A protože venku je vedro a vy stejně zemřete, tak vám prostě ušetříme trápení a skončíme váš život pomocí tohoto videa o něco dříve. Máte jediné štěstí, že verze, kterou pro vás máme je tak trochu rozpixelovaná, takže byste to mohli teoreticky přežít a jen si z toho odnést nějakou neškodnou rakovinu pankreasu v terminálním stádiu. Tak tady to máte. Čuňata.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?