Monika Štiková má minišaty a jde po varlatech Sámera Issy

Tady to přestává být vtipné.

Jako uvědomělí a kulturně vzdělaní občané naší republiky jistě víte, že Monika Štiková omezila svůj denní přísun ovaru, hroší šmolky a duší nenarozených warlocků na necelých třicet kilo, takže dost zhubla. A jelikož odjakživa vypadala jako Marilyn Monroe (lol), jenom zhruba o jeden ropný tanker těžší, tak se teď vrátila do formy a je z ní samice jako lusk.
Ačkoliv nechápeme, že jedinci jako Sámer Issa můžou pořádat veřejné večírky, jeden takový se nedávno odehrál. A Monika si na něj vzala tyhle šaty, upředené z čisté stimulace.

Profimedia

Nevíme, jak vy, ale my si myslíme, že není nic krásnějšího, než druhou mízou se zmítající sukuba s nastřelenými vlasy, klky na zádech a dráždivým výstřihem ve tvaru vagíny. Jenom z toho, že o ní píšeme jsme dostali takovou erekci, že jsme prorazili strop a ti zhulení rastafariáni nad námi chytili amok, že je přepadl gang Diglettů.

Sám Sámer byl z celé téhle Moničiné kudlankovitosti a návalu sex appealu tak na větvi, že si nemohl přestat tahat bambána. Tomu říkáme smyslnost.

Profimedia

Chtěli bychom Monice pogratulovat, protože vylevlit se na takový level trapnosti, že se za vás bude stydět i Pornella Koktová a Charlotte-Dudy Štiková, to zavání čirou dokonalostí. Teda, ony se vlastně nestydí. I tohle nám Monika osvětlila:
,,Já vidím svět už trochu jinak a oni taky. Chtějí mít tu maminku, která jim dělá full servis, budě tlusťoučká a to už je prostě jinak.“
 Aha. Dobře, chápeme a děkujeme. Monika je teď prostě nejlukrativnější úlovek v tomhle rybníku a my si musíme buď zvyknout, nebo spáchat sebevraždu koukáním na cvičební videa Jiřího Paroubka. Osobně volíme tu druhou možnost.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?