Monika Štiková fandí Řepkovi a prý měl naložit Vlaďce Erbové víc

Toto bude ještě zajímavé.

Největší nositelka árijské lesní moudrosti Monika Štiková se vrací zpět do společnosti se svými sžíravými argumenty. Stejně jako půlka naší republiky totiž sledovala kauzu točící se okolo Tomáše Řepky, jeho přítelkyně Kateřiny Kristelové, automatů, podvodů, sex inzerátů a exmanželky Vlaďky Erbové. A nakonec nevydržela to pnutí a celou kauzu kvalitně okomentovala.  A z jejích úst vyšlo něco nevídaného.

„Všichni nakládají Řepovi a mě už to vážně nebaví. Takže Řepo, jsi prostě rebel a sparťan a Vladěnce jsi měl naložit daleko víc.“

View this post on Instagram

Jedu bomby🌟🌟💋💋🇩🇪🇩🇪

A post shared by Monika Stikova (@stikovamonika) on

V kontextu toho, že Tomáš Řepka nadával své manželce do cikánek,  do jiných jmen a zaplatil jí dost nechutné pornoinzeráty, tak by nás opravdu dost zajímalo, co podle Moniky vypadá, když někdo někomu naloží víc.

Měl Řepka podle Moniky nakálet Vlaďce před byt a zapálit to? Zfackovat jí tři dny mrtvou rybou? Naložit jí na kapotu auta v plné rychlosti, prudce zabrzdit a pozorovat, jak se rozpleskne na plotě školky? Těžko říct.

Ale jsme rádi, že se k tomu Matka Štika jako důležitý opinion maker vyjádřila a my k celé problematice můžeme konečně zaujmout stanovisko. A to je… že by jí měl někdo konečně vypnout sociální sítě a dát do ruky balík sudoku.

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?