Monika Štiková dala na Instagram fotku, na které vypadá jako vulva

Jsme na sebe hrdí, že jsme tak anatomicky přesní.

Matka Štiková dává poslední dobou na Instagram samé dráždivé fotografie, až se nám z toho kroutí šourky, jako kdyby se na ně intenzivně díval Jakub Kohák.  Třeba takovou laškovnou fotkou svých nohou, z která vás chytne za všechna topořivá tělesa taková rakovina, že by i Karel Gott vedle vás vypadal jako ztepilý mladík po dvacítce.

My většinou nemáme tendence po zhlédnutí těchto fotek klást otázky, protože na ně většinou nechceme znát odpověď. Takže se například neptáme, proč Monika mačká svými chodidly děsivou gigantickou můru nebo co. Nebo proč ji u toho pozorují dvě maškarní masky.

Nedávno ale dala na internet fotku, která překonala náš flegmatismus a vzbudila v nás tolik otázek, že z nás vyloženě explodovaly do rytmu tepenného krvácení, které jsme si způsobili nehty zaťatými do zápěstí. Monika Štiková se totiž očividně vyfotila, jak šla na halloweenský večírek za vulvu. Jinak si tuto fotku vysvětlit nedokážeme.

View this post on Instagram

Relax… Krásný ctvrtek???

A post shared by Monika Stikova (@stikovamonika) on

Pokud s námi nesouhlasíte, tak jí věnujte ještě jeden pohled. Už to vidíte? Jasný kosočtvercovitý tvar rámovaný černými chundelatými chloupky, mezi kterými vystupuje její rozzářený obličej jako zduřelý odbarvený klitoris.

A jestli si myslíte o nás, že jsme jen nechutní, tak bychom vám rádi řekli, že jsme, ale na druhou stranu se nesnažíme na veřejnosti vypadat jako umělecká abstrakce ženských pohlavních orgánů. Svět déčkových celebrit pro nás ale prostě bude vždycky záhadou.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?