Moderátor Jan Tuna si nechal strčit do zadku větve a důkladně se u toho nafotil

Slovy mistra samotného: "A DOST!"

Na facebooku Jana Tuny je občas prdel. Někdy dokonce s větví a trávou uvnitř. Nicméně než zabředneme do jejího detailního popisu, tak je teď třeba se na chvíli zastavit a zamyslet. Vy víte, že ty fotky vlastně nechcete vidět. Ale i tak jste tady v tom s námi. Otevřeli jste si tento článek a masochisticky očekáváte nějaké hardcore homo porno, nad kterým by se i Jiří Forejt červenal jako nezletilá katolička na frotážistické páty v zaplivaném motelu v Guatemale. Trochu doufáte, že zveličujeme a děláme si humory, ale vaše vnitřní Kikina ve vás touží krom popírání globálního oteplování po nějaké té pořádné floristické akci.

Realita naštěstí není tak nechutná jako vodňanské kuře.

Moderátor Tuna si prostě jen lehl zmožený od prohánění výrobců nekvalitních bubble tea na trávník a děti okolo mu do půlek nacpaly téměř všechno, co našly. V tomto případě nějaké ty traviny a větvičky.

A to mohl být rád ,že se probudil ještě včas. Když vidíme zápal těchto dětí, tak by možná stačilo pět minut a měl by v zadku i kyblík z pískoviště a několikapalcovou LCD telku a okolo procházejícího pošťáka hlavou napřed. Bohužel tato neškodná zábava na FB moc dlouho nevydržela. Jak správně sám autor tohoto prdelního zátiší poznamenal, tak Facebooku vadí míň rasistické výkřiky než nějakej ten nahej zadek.

My jdeme zaplakat spolu s ním. Protože musíme uznat, že i na tento zadek se kouká lépe než na kecy Tomia Okamury. No homo. Sorry, Tomio.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?