Modelce Alessandře Ambrosio vykoukla bradavka a jsme nadšení

Děkujeme, Bože.

Z naší zkušenosti některé ženy a muži nestárnou rozhodně jako víno, ale spíš jako mléko. Ale i staré mléko, co vypadá jak divná citrónová šťáva s matlavými chunky kousky může mít někdo rád!

Co se týče modelky Alesssandry Ambrosio (37), tak ta stále před čtyřicítkou vypadá natolik dobře, že kdyby nás přece jen Kate Upton s naší notářsky ověřenou žádostí o její ruku a pipidláka odmítla, tak bychom možná nakonec zkusili i ji.

Instagram

Alessandra při nedávném focení omylem ukázala takový kus bradavky a dvorce, že jsme z toho byli víc dojati než u Zachraňte Willyho. I když tam jsme popravdě plakali hlavně kvůli tomu, že jsme tušili, že Michael Jackson, co nazpíval titulní filmovou píseň, šel určitě nejen po tom chlapci, ale i po té velrybě. No nic. To jsme odběhli.

Zpátky k tématu. Podívejte se na tu krásu, která vás sesmaží silou tisíce sluncí a z čiré slušnosti bychom si ji měli dát do státního znaku. Co si budeme namlouvat – beztak jste na ten články neklikli kvůli naším kecům, ale jenom kvůli té fotce.

Profimedia.cz

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?