Miley Cyrus byla na pláži se zařízlými bikinami, pokud vás to bere

Nějaký dva tři lidi to ještě brát musí, na to dáme předkožku.

Pokud ale očekáváte nějaký běžný Mileyn standard, tak vás zklameme. Na těchto fotografiích kupodivu nečurá nikomu do pusy, nešermuje kolem sebe gumovými penisy v nadživotní velikosti, nemá alkoholové delirium tremens v posledním stádiu, nestrká si do vagíny všechny falické předměty ze svého pokojíčku od nejmenších přes největší až po smrtelně nebezpečné a ani si nesahá prstama do zadku a pak si k nim nečichá. Ano, je tomu skutečně tak; Miley šla na pláž a neudělala u toho nic divnýho, což je teda dost divný. Takže všechno zůstalo při starým. Uf.

Profimedia.cz

Buď máte nějakou divnou úchylku, anebo jste ten týpek z fotky, nikoho jinýho už Miley Cyrus se zaříznutýma bikinama zajímat nemůže. Vlastně tenhle článek píšeme jenom kvůli sobě, divných úchylek máme hned několik, abecední seznam si můžete vyžádat ve vázané brožuře u našeho psychiatra.

Profimedia.cz

Jeden by se až bál, že je to jen nějaká úplně obyčejná smažka, která osedlala svého dealera a šla si ven zaplavat. Člověk najednou nemá chuť ji hned z fleku odsoudit i s celou rodinou až do pátýho pokolení a pak si vypláchnout oči savem. Snad by jí i nabídl sušenku a ústavní léčbu, kdyby šel kolem. Jenže je třeba mít neustále na paměti, že je to člověk, který dělá na svých koncertech toto…

Profimedia.cz

…a hned máte zase nádherně zhnusenej den a chcete si zkrášlit oční bulvy hřebíkem. Ještě že tak.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?