Mickey Rourke a Axl Rose spolu vypadají jako starší dámy na kafíčku

Holky si vyrazily na babinec.

Myslíte si, že tato fotka dvou zachovalých dámiček byla zachycena na kurzu pokročilého háčkování pro starší ženy  v klimakteriu? Nebo že Hillary Clinton a Hilary Swank trochu sešly? Že by ty reklamy na inkontinenční vložky potřebovaly hezčí modelky? Těsně vedle.

Ve skutečnosti se díváte do obličeje herce Mickeyho Rourka a hudebníka Axla Rosea při příležitosti nedávného boxového matche, na který si spolu v Los Angeles zašli.

Twitter

Oba tito pánové za roky prošli tolik zkrášlovacími procedurami, že i Kim Kardashian je oproti nim nezkušená panna, co rve plasty správně do kontejneru na tříděný odpad a ne do svého mohutného poprsí.

A zatímco ještě nedávno těmto dvěma drsňáků i nejtvrdší týpci z ghetta uhýbali v ulicích, tak dnes jim i ten největší nigga má spíš chuť donést šálek mátového čaje s medem, sušenkou, dekou a žlučníkovými kapkami, pohladit je po trvalé a zapnout jim TV Šlágr.

Getty Images

Ale co my víme o životě. Třeba opravdu knižní klub a dobře udělané nehty jsou lepší a kvalitnější zábava oproti fetování a mlácení fanoušků. Kdo ví.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?