Michal Suchánek ukázal kozičky na koncertu Dana Landy

Cítíme ve vzduchu erotiku...

Sice je pravda, že hejtění Daniela Landy vyšlo po roce 2000 z kurzu a náš street credit se humory na jeho účet nezvýší, ale i tak se občas vyplatí sledovat aktivitu tohoto starého pardála. Když zrovna nezakládá nějaké bójské a markomanské kulty warlocků nebo nepřemýšlí tváří v tvář smrti ve svém rallye autíčku o tom, kdo je to sakra ten Tomáš Ortel, co mu krade publikum, tak občas ještě koncertuje. A na těch koncertech se často rozjede devátý okruh pekla, který má živelný a nebezpečný vibe jako checkpoint ve válečné zóně syrského pohraničí nebo Tesco při slevě másla dva dny před Štědrým dnem.

Nedávno to Dan Landa v jednom okamžiku rozjel na svou heligonku tak, že jsme málem slyšeli cvaknutí poštovní schránky, ve které mu Nohavica posílal s respektem svou novou medaili, a publikum se dostalo do takové ráže, až trička lítala dolů a my měli možnost uvidět dráždivé záblesky kůže a bradavek. Když jsme si dlaní poposunuli z obličeje naše překážející erekce, tak nám ale nakonec došlo, že se bohužel jedná…. o Michala Suchánka.

Oh, mama. Oi, oi, oi.

(Tady je místo na reklamní pauzu, ve které se můžete jít podívat na fotky mláďat luskounů, abyste se trochu uklidnili. Ti odvážnější mohou číst dále.)

MC’Suchošovi se rozdováděly v publiku čakry tak moc, až nám bradavky vzrušením a nesnesitelnou koncentrací erotiky ve vzduchu proděravěla trička tak mocně, že bychom jimi mohli v tomto stavu řezat sklo. Celkově to pro nás byl hezký zážitek, nad kterým budeme přemýšlet před spaním a později ještě další roky u svého terapeuta.

Díky Suchoši <3

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?