Michal David prý zlepšil kvalitu života v ČR, tak dostane od Zemana státní vyznamenání, lol

Tady si někdo žije nonstop svůj diskopříbeh.

Nejsou ty časové zóny úžasné? Třeba v tomto okamžiku je v Londýně den, zatímco v USA je noc. A například u nás je teď stále rok 1980, protože státní vyznamenání dostane socialistický zpěvák Michal David. Jak jinak oslavit 100. výročí založení demokratické republiky než tím, že dáme vyznamenání někomu, kdo dělá už skoro půl století průjmový popík v upocené kožené bundě za všech režimů?

Nevíme, co jede letošní sezónu na Hradě za drogy, ale trochu nám to připomíná tu sexy keramickou scénu z filmu Duch. Akorát Patrick Swayze je Jiří Ováček a Demi Moore Miloš Zeman. A ta keramická hlína jsou jen čistá hovna, v kterých se s radostí a pulsující erotikou ve vzduchu celý potěšení patlají. Tak to tam teď vypadá.

Zeman okomentoval své rozhodnutí tím, že Michal David „zpívá milionům divákům celý svůj život“.

To je sice pravda, ale podle této logiky by měly vyznamenání dostat i azbestové desky, které dávají rakovinu milionům lidem taky celou svou existenci.

„Moje kritérium je velmi jednoduché. To vyznamenání mají dostat lidé za celoživotní práci, kterou zlepšili život v České republice.“

Pravdou je, že nám život rozhodně Michal David zlepšil. Například, když nám někdo řekl, že ho poslouchá, tak jsme se s ním třeba okamžitě přestali bavit a díky této selekci si tak ušetřili do budoucna spoustu trápení. Takže vlastně díky, Davide!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?