MeToo! Ožralý Luděk Sobota mnul pokoutně Dádě rozkrok, bohužel máme fotky

Dádě se to líbilo podle výrazu asi tak moc, jakoby jí někdo dělal rektální vyšetření chcíplou kunou

Luďkovi Sobotovi je 75 let. Takže ať chceme nebo ne, tak tento člověk patří do generace, kdy přefiknutí Dády Patrasové bylo ještě pojmem. A to takovým, za který vás vaši kolegové pochvalně pleskali na sjezdu ROH platnou výjezdní doložkou k Balatonu laškovně přes varlata. A nic na tom nemění, že Dáda je dnes ve věku, kdy sloni indičtí v zajetí pomalu umírají. Protože podobně staří chlapíci by si na ni možná zkusili sáhnout, i kdyby byla Dáda na pohřbu vystavená v otevřené rakvi. A to i po autonehodě, která zahrnovala kamión s kysličníkem, hnojivem, mentoskami, colou a uprchlíky. Protože, když se to povedlo Felixi Slováčkovi, co vypadá jak seschlé  orangutaní varle s Disney očima, tak proč ne jim?

Profimedia.cz

Na oslavě 80. narozenin Jiřího Krampola to Luděk trochu přehnal s virózou, která se zde lila ve velkém a před zraky své manželky se nejdříve jal princezně Xénii promačkat celulitidu a poté buď nešikovně hledal spadnuté brýle v jejím rozkroku nebo se pokusil o něco jako amatérské gynekologické vyšetření Dádina kolene, které mu trochu připomínalo hlavu Zdeňka Pohlreicha. A taková deviace přírody se musí prozkoumat.

Profimedia.cz

Jenže pak zamířil výš a Dáda se zatvářila jako kdyby uviděla slečnu Golemovou, jak jí užírá její kyblík KFC. Aby totiž bylo jasno. Do její pipidlákovité svatyně má přístup pouze Felix nebo jeho klarinet. Nebo Felix a klarinet. A ne nějaký hejhula z Okresního přeboru, co by mohl být jejím tatínkem.  Na rozdíl od Felixe, který by mohl být jejím dědečkem.

Profimedia.cz

Dáda šokem roztekla do strany

S velkou agility vykryla všechny Luďkovy pokusy, kdy se jí pokoušel dát jazyk. Nakonec sami nevíme, jak to celé dopadlo, protože pak už to ani čočky paparazziů nevydržely a nejspíše praskly. Ale  podle počtu fotek, které u toho byly za celý večer nafoceny, tak tato akce klidně mohla probíhat celý večer. A třeba probíhá doteď. A bude probíhat i dál. I když si půjdete čistit zuby. I když půjdete masturbovat. A spát. Nemáte zač.

Profimedia.cz

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?