Martin Stropnický se byl podívat na striptýz své vlastní dcery... ehehehe

Hello darkness my old friend

Co dělá náš bývalý ministr obrany, když zrovna nehraje v Babovřeskách 2 nebo v divných déčkových filmech s Dádou Patrasovou?

Ano, správně. Chodí se dívat na to, jak jeho dcera dělá striptýz, mluví o penisech a sexuálních orgiích. Mno.

Profimedia.cz

Tento sexy obleček striptérky si na sebe Anna Stropnická oblékla ( a následně přede všemi částečně sundala),  v přítomnosti svého otce  a celé rodiny. Bohužel se vše stalo pouze na jevišti divadla ve hře Na dotek.

Celá její rodina plná herců  sice nejspíš chápe, že je asi potřeba semtam ukázat nějakou tu bradavku nebo šourek, dokud se role hrnou, ale i tak je nám jasné, že její otec je smutný, že ministerstvo obrany po něm přebrala Šlechtová. Protože by určitě na všechny perverzáky, očumující jeho dceru z hlediště, nejradši poslal pandury, aby je rozjezdily na Václaváku.

My se ale pandurů nebojíme a na to divadlo se podívat půjdeme, protože Anička se toho očividně nebojí. Podle všeho to totiž není její první odvážná role. Už v divadelní hře Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou ukázala kvalitní full frontal a nám je docela líto, že jsme to prošvihli, protože tušíme, že by se nám to mohlo líbit. Tedy, až na tu tematiku holocaustu okolo. Hm.

Divadlu a kultuře zdar!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?