Mariah Carrey vyrůstala v satanistickém sex kultu. Jako... mnohé to vysvětluje

Je někdo překvapen?

To, že zpěvačka Mariah Carrey vyrůstala jako malá holčička v satanistickém kultu by vysvětlovalo její mnohé výstřední primadonské chování v dospělosti, co si budeme povídat. Protože jedině člověk, co miluje Satana, dokáže takto prznit Vánoce svými otřesnými songy.

🎶 from the party to the after party, #migrate 🎶 🎉🥂🍾

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Ptáčkem, který se rozpovídal o jejím dětství, nebyl nikdo jiný než její mladší sestra Allison. Do novin uvedla, že jejich matka vedla lokální satanistický kult, kde se před zraky děvčat obětovávala zvířata, prováděly se sexuální rituály a takové ty ostatní věci, co dělají lidi v maskách v Eyes wide shut nebo v Rosemary má děťáko. Prostě máma snů. Pokud jste se někdy styděli před kamarády za to, že vaši rodiče chodili doma v trenkách a byli jinak trapní, tak si představte, jak se musela cítit Mariah, když s puberťáckým „Mamííí, ztrapňuješ mě“ vyháněla svou mámu z obýváku, kde se zrovna pomazaná jehněčí krví a nechala se nakládat člověkem s maskou kozla, co si nechává říkat Behemoth.

#karllagerfeld #vmagazine #nyc Photo: @thestewartofny

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Jediným problémem na celé kauze je právě Allisina věrohodnost. Allison je HIV pozitivní troska bez domova a peněz, tak je možné, že „esoterické tendence“(takto je sama Mariah pojmenovala) své maminky lehce zveličila.

Nicméně věříme, že všichni Ilumináti a konspirační teoretici jsou teď jako na trní, protože se jim nestane dvakrát za život, aby byli svědky pravdivého svědectví toho, že Mariah je sexem posedlá satanistka. A nemá to nic společného s tím, že její sestra je na ní finančně závislá a bylo jí utnuto kapesné.

Jak se říká u nás na Žižkově – lidé, kteří se přece dobrovolně málem ufetují k smrti, přece nemůžou lhát!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?