Maminka z výměny manželek, kde se mačkal had, se dala na péčko

Nikdo není překvapen

Pamatujete si nad dno kanalizace, do kterého jsme vás před pár měsíci pozvali? Ano. Mluvíme o tom dílu Výměny manželek, ve které feťačce Janě její debil mačkal hada.

Byly to hezké časy a hezká podívaná. S láskou vzpomínáme na ty pitoreskní postavičky jako sjetou Janu s hadem, která v sobě za život měla více jehel než kontejner na biologický odpad u hematologického oddělení,  potetovaného pornoherce Tomáše s artikulačními schopnostmi cvičeného gibona nebo nagelovaného zajíčka Romana, který si myslí, že slovo práce je nějaký druh exotického slovinského jídla. V tomto lunaparku zmaru působila křehká, lehce přihlouplá blondýnka Sabina nepatřičně asi jako pastelky zalité do betonu. Člověk se musel neustále ptát, jakou souhrou okolností se toto relativně normální děvče dostalo do této společnosti loserů a mačkačů hadů?

Na opodvěď jsme nemuseli čekat dlouho. Sabina totiž do této skupiny lidí prostě patřila, jen to nedávala tak okatě najevo. Nedávno se na ni totiž provalilo, že za necelé dva tisíce korun účinkovala v pornu, což je pro všechny mladé maminky rozhodně rozumný  a udržitelný způsob, jak si vydělat peníze.

Vidíte? Nejdřív to vypadalo, že bude jen přihlížet na naolejovaného striptéra, ale pak se rozhodla mu pod ručníkem provádět něco, co vypadalo, jako když dává jeho penisu první pomoc nebo pusu na dobrou noc.

 

Buď to nebo jí začaly najednou hořet vlasy a hodný striptér jí je pomohl uhasit.

Prostě krása. Jsme rádi, že díky naší investigatvní žurnalistice je svět opět v rovnováze.

 

Sabino, Sabino

máš doma mimino

srát na něj je zrada

když radši mačkáš hada.

Sabino, Sabino

cumláš ho jak Eskimo.

Bohdalka, podkožní tuk

nevíme, dál, Petr Muk.

 

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?