Máma Štiková pronajímala své dceři pokojíček v domě za 30 tisíc korun

Stará Štika zkrátka ví, jak na svých antikoncepčních selháních dobře vydělat.

Mamahotely jsou nejrozšířenějším a nejoblíbenějším typem pohostinství v Česku. Sami dobře víme, o čem mluvíme, protože tenhle článek píšeme ze šéfredaktorova pokojíčku a čekáme, než nám paní šéfredaktorová uvaří oběd a vypere ponožky. Jenomže zatímco paní šéfredaktorová je moudrá stoletá dáma, která to pro nás dělá nezištně, protože má kamarády svého syna moc ráda, jiné matky, například ty z čeledi Štikovitých, můžou být pěkné svině.

Ano, jak se ukázalo, Šarlota nedávno ovinula tučnou paží svých pět švestek i rapera Ifka a odstěhovala se od matky. Ale ještě než si z krabic stihla vybalit donuty a bůček, mazala do prvního bulváru, který jí byl ochotný věnovat alespoň dva řádky textu, a tam se svěřila, že za pokojík u své matky platili s tou zvláštní formou života, které říká „přítel“, něco kolem 30k měsíčně.

Spíš než částka samotná nás zaujalo, kde na to tenhle javořickej párek snů bral. Jestli si to Ifko odrepoval jako stand-down komik na důchodcovských zájezdech na Špilberku, kde jeho kolegové prodávali hrnce, nebo to Šarlota každej měsíc poctivě odšlapala. Ale samosebou nám nezbývá než konstatovat, že 30k je trošku moc. Jasně, někde by takový nájemný bylo opodstatněný, třeba ve vile Radovana Krejčíře byste si za podobný prachy pronajali šuplík v koupelně, každopádně za dobrovolnou koexistenci se starou Štikovou byste naopak měli pobírat nějakej státní příspěvek.

A nyní se usaďte, udělejte si pohodlí, do jedné ruky chyťte lahváča, do druhého lofasa, a užijte si dojemné vyprávění, které Šarlota vyzvracela pro extra.cz:

„Pronajali jsme si byt v centru Prahy. Finančně jsme na tom zhruba nastejno, spíš ale ušetříme. Platili jsme jí nájem dvacet tisíc za pokoj plus vysoké poplatky za elektřinu a podobně. Ten pokoj byl malý, úplně obyčejný, o žádné apartmá nešlo. A navíc jsme mámě dávali půlku na všechny potřeby do domácnosti, což mohlo dělat asi tak deset tisíc měsíčně. Kupovala kolikrát zbytečnosti a nejdražší věci, ale my to nevyužívali a nepotřebovali. Nakonec nám kvůli tomu nezbývalo ani na zábavu a podobně.“

Hrůza, že? Ovšem pro obdivovatele líbezně oválných kontur staré Štikové to znamená dobrou zprávu a příležitost. Nyní má v domě volnej pokoj a za 30 tisíc a nějaké menší doplatky vám ho jistě ráda pronajme, aby měla na exekuce a masáže podbradku. A to se vyplatí, Horste!

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?