Madonna si dala do zadku implantát a trochu se to nepovedlo

Kvalitní práce.

Žijeme v krásné době, kdy už si většina příčetné společnosti nemyslí, že ženy by se měly vyhladovět na hranici looku ála holocaust a že všechny dámské křivky, vrásky, nedokonalosti a záhyby jsou opět považovány za krásné. Problémem však je, když někdo tohoto nového estetického ideálu nedosahuje přirozeně a svěří se do rukou nekompetentních plastických chirurgů.

A něco podobného se stalo popové babičce Madonně. Ta se jednoho dne ráno probudila a řekla si, že by nebylo mít od věci zadek velký jak náměstí Vatikánu a tak si nechala dát do řiti nějakým schizoidním řezníkem pár kilo silikonu. Zrůda, která tuto operaci prováděla musela být ten den sjetá jak vánoční Dáda nebo nikdy neviděla ani náznakem nákres ženské anatomie.

Vzniklo totiž toto.

Tato zadnice je tak nádherná, že kdybychom ji měli obodovat, tak jí zfleku dáme deset. Deset let na tvrdo pro operatéra. Na druhou stranu si zas říkáme, co bychom měli kecat jiným lidem do toho, když chtějí vypadat jakože mají v kalhotkách ortopedický polštář nebo se jejich máma spustila nějaké temné noci s Ferdou Mravencem.

Každý svého zadku strůjce.

Nicméně tady máte ještě video č.2, aby se vám toto krystalické zlo vrylo navždy do paměti. Nemáte zač.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?