Macaulay Culkin promluvil o svém vztahu s o 22 starším Michaelem Jacksonem, ups

Z toho bude ještě mrzení.

Když dnešní generaci vyprávíte o přátelství Michaela Jacksona s dětmi ve jeho bizarním Disney ranči s názvem Neverland, tak většině lidem bude připadat, že jim jen převypravujete nějaký hodně temný díl Black Mirror z dílny Netflixu říznutý rakouským sklepním pornem. Ale co už.

Faktem je, že když bylo Macaulaymu Culkinovi asi deset let a proslavil se tenkrát hlavní rolí ve filmu Sám doma, tak jej Michael Jackson kontaktoval a strávili spolu krásné čtyři roky plné koukání se na filmy a hlazením poníků. Stejně jako tam trávilo čas na v tomto místě mnoho dětí. Většina dětských herců pobyt na tomto podivném ranči popírá nebo se o něm nechce bavit. Při dotazu na jejich dětské přátelství s Michaelem se začne většina lidí tvářit, jakobyste začali masturbovat slanečkem na něčí Bar Mitzvah.

Po letech mlčení se ale konečně aspoň Macauly Culkin rozpovídal.

„Když to vyhodnotím kolem a kolem – byli jsme přátelé, v té nejjednodušší a nejčistší formě. Je to přátelství, na které se mě mnoho lidí ptá, asi jen proto, že Michael byl slavný.“

V žádném případě nechceme shazovat čistotu mužského přátelství. To je jedním z důvodů, proč tak rádi chodíme do sauny a na společné masáže, ale přece jen se nám nezná, že by potřeboval starý muž vyhledávat přátelství u desetiletého chlapce. Zvlášť, když tento chlapec ještě před pár lety prohlašoval, že na ranči spalo vždy mnoho dětí s Michaelem v jedné posteli. A dodnes nikdo neví, proč Macaulay bral tolik drog, až se mu obličej rozpustil do lowcostové verze Steva Buscemiho.

Nevíme jak vám, ale naše vnitřní alarmy svítí rudě, řvou jak Dáda doma na Felixe a pulsuje na nich nápis DANGER, DANGER.

Ale co my víme, třeba se tam nic podezřelého nedělo a Michael nechtěl být jen Sám doma.

 

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?