Lucie Vondráčková bude bohatá osamělá matka. Čas poslat jí zamilovaný dopis

Přišla naše chvíle!

Když jsme se dozvěděli, že Lucie Vondráčková se rozvádí s kanadskou hokejkou Tomášem Plekancem, tak naše srdéčko a rozkroky pookřály. Protože každé další single žena minimalizuje teoreticky naše věčné osamění způsobené tím, že oslovujeme všechny holky od 18 do 75 let „buchto“, jíme zásadně jogurt prsty a rádi se drbeme v rozkroku rukou, kterou pak očicháváme a známkujeme si sílu zápachu pomocí čísel od jedné do pěti. A Lucka, jenž je neteří Té-jejíž-jméno-nesmíme-kvůli-soudní-dohodě-vyslovit, je navíc celkově jiná.

Lucka Vondráčková je totiž takový zvláštní současný fenomén. Všichni ví, že je zpěvačka. Všichni také ví, že se každý rok  umístí ve Zlatém slavíkovi, ale nikdo si nikdy zaboha nemůže vzpomenout na jedinou její písničku. Nebo album. Roli. Větu. Cokoliv. Je to jakoby její hudba mohla za nějakou děsivou vlnu hudebního Alzheimera, který zalil naši republiku víc než strach z neexistujících uprchlíků.

Nicméně to nevadí. Opravdoví zasloužilí pardálové mezi námi se do ní totiž zamilovali jako děti, když uváděla jako lolitková cácorka pořad Marmeláda a od té doby jsme tiše doufali, že bude opět k mání. Naštěstí pro nás se Plekanec po několika letech manželství začal plekancovat v rozkroku tenistky Lucie Šafářové a tito manželé šli od sebe. Z toho se naše rozmnožovací gonády rozševelily radostněji než Ewa Farná při pohledu na kostku másla.

Lucie bude nejen singl, ale hlavně zatraceně bohatá. Rozvádí se totiž podle kanadského práva a to je k oběma partnerům vždy velice velkorysé. Nejenže až do rozvodu jí nesmí zablokovat manžel kreditky, ale Lucie z nich může pravidelně vybírat částky, které akorát nesmí přesáhnout polovinu manželova platu. Což se v okamžiku, kdy takový rozvod může táhnout roky, zdá sakra výhodné. Plekanec má dokonce za povinnost manželce zařídit dům stejné úrovně, ve kterém žili.

Když o tom tak přemýšlíme, tak vidíme dvě možné jasné cesty. Buď začneme svádět velmi bohatou Lucii, aby si nás vzala nebo se prostě kousneme do tenisáku a s odporem si vezmeme nějakého Kanaďana, s kterým budeme mít velice vášnivý vztah plný análního sexu a lovení sobů. Nebo co to ti Kanadani dělají. I kdyby to měl být Justin Bieber.

Ale kdyby přece jen vyšla ta první varianta, tak tady je naše erotická báseň plná lásky. Lucie, jestli tyto věty čteš, tak nám napiš do redakce!

Vůbec nejsi zlodějka

když podvedla tě hokejka

vyslyš naší lásky hlas

přijmi v sebe náš velký klas

co přinese spoustu prožitku

tak sdílej s námi kreditku

kozi, kozi, kozi.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?