Lucie Bílá na nás hajluje s kozima venku v něčem, co vypadá jako hovínka

Soudit ji za to nemůžeme. Jak řekla sama pěvice - láska je láska.

Jsou okamžiky, kdy titulky jsou nepřesné, zavádějící, clickbaitové, ale někdy ve své podstatě shrnují vše, co byste o dané problematice měli vědět. Takže pokud jste klikli na příspěvek, který se jmenuje Lucie Bílá na nás hajluje s kozima venku v něčem, co vypadá jako hovínka, tak přesně to dostanete. Nic víc, nic míň.

Milé dámy, udělejme dnes něco jen pro sebe. Je to náš den. ♥️

Zveřejnil(a) Lucie Bílá dne 8. březen 2018

Lucie tento snímek zla na FB doprovodila komentářem „Milé dámy, udělejme dnes něco jen pro sebe. Je to náš den.“ a my nevíme, jak si tuto informaci přebrat nebo se s ní máme naučit žít. Radí Lucie Bílá ženám, aby se koupaly v hovnech? Proč u toho pozvedává ruku jako emzák, který se snaží vysvětlit davům, že přicházíme v míru?! Message jejího statusu je nejasná. Nebo se nám to jen zdá? Třeba je to vše jen sen a my musíme sáhnout po výkladovém slovníku snů, abychom zde nalezli heslo jako “ Lucii Bílou topit se ve sračkách viděti – štěstí v životě míti.“ nebo tak.  Kdo ví.

Každopádně tento příspěvěk si vysloužil pár uslizlých laciných poznámek jako „Být to čokoláda, tak vás oblížu“ (takže to není čokoláda?!) a můžeme zas klidně zapomenout na to, že jsme popatřili kozi zachovalé padesátileté pěnice. Prostě se to stalo a radši na to všichni rychle zapomeneme, díky.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?