Liam Neeson podle kolegyně není rasista, protože strčil jazyk do krku černošce... ehm, ok

Naprosto neprůstřelný argument. Vskutku.

A o té kauze, jak chtěl Liam Neeson zabíjet černochy, jste slyšeli? Děláme si legraci, jasně, že ano. Protože většina gramotného světa nemá aktuálně nic lepšího na práci, než hodnotit chování tohoto herce, ačkoliv by mnohem lepší službu lidstvu udělali, kdyby se několik dní soustředěně dívali na pomalu schnoucí kus nakousnutého jablka a u toho se sami sebe dotýkali.

Liamova herecká kolegyně Michelle Rodriguez na jeho obranu nedávno prohlásila, že rozhodně, rozhodně, ale rozhodně nemůže být rasista. Byla s ním totiž na place při natáčení jedné scény nového snímku Widows a viděla ho, jak své kolegyni Viole Davis strčil jazyk do krku tak agresivně, až to vypadalo jako zločin z nenávisti. Ale ona v tom viděla vášeň a lásku a podobný hipísácký blbosti.

Doslova prohlásila: „Tyvole, viděli jste Widows? Vždyť jeho jazyk byl tak hluboko…“

Když přeskočíme fakt, že větu „jeho jazyk byl tak hluboko“ nechceme ve slušné společnosti slyšet ani při probírání problematiky konzumace jogurtů bez lžičky, tak nám tento argument zní nějak podezřele.

Ne, my si popravdě nemyslíme, že Liam Neeson rasista je. Jen měl prostě hodně divnou reakci na zpracování traumatu a sám poté vyhledal pomoc. Ale podle logiky Michelle Rodriguez by pak nebyli všichni ti báječní a úžasní bílí jižanští gentlemani z 19. století rasisti. Protože pokud si někdy někdo z nich podloudně na nějakou tu svoji otrokyni šáhl, tak to prostě neguje všechno to švihání bičem. To prostě dává smysl. Asi jako existence Kateřiny Kristelové.

Sice máme potřebu se v této kauze rochňat asi tak, jako máme potřebu klackem rýpat do mrtvého jezevce, ale něco nám říká, že takových bizarních prohlášení se ještě pár dočkáme. Takže nám věřte, že budeme ještě v pozoru.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?