Liam Neeson chtěl zabíjet náhodné černochy (ale není prý rasista)

Tak...každý máme nějaké koníčky, že ano.

Nevíme, čím to je, ale vždycky jsme měli tušení, že člověk, který vytrénoval Anakina Skywalkera tak úspěšně, až se z něj stal sithský lord Darth Vader, a člověk, který chtěl zničit Gotham a zabít Batmana, by nemusel být tak nutně….úplně nejhodnější člověk na světě. Čímž neříkáme, že by byl nějak psychopaticky děsivý. Ale prostě byste mu dítě na hlídání nesvěřili. Možná ani psa. Nebo načatý pytlík mouky.

Představitel těchto rolí, Liam Neeson (66) v nedávném rozhovoru pro BBC uvedl, že sklony k nějakému tomu vzteklému džihádu, při kterém by rozpoutal v ulicích krvavá jatka, mívá i v soukromém životě.

Dozvěděli jsme se v tomto rozhovoru například i to, že poté, co byla jeho kamarádka znásilněna Afroameričanem, tak čtyři dny záměrně chodil v těch nejtmavších amerických ghettech a chtěl na ulici zabíjet náhodné černochy. A jen díky své silné vůli žádného nevinného člověka prý nezabil. Ale není prý rasista. Vůbec ne. Prostě si jen myslí, že barva pleti má vliv na to, jak moc chcete bez dovolení strkat svoje orgány do orgánů jiných lidí. Což vůbec samozřejmě není rasismus (pro pomalejší a voliče SPD, toto je myšleno jako ironie. Pro vysvětlení pojmu ironie si pusťte všechna alba Lucky Vondráčkové).

Pátý den nakonec vyhledal svého faráře, se vším se mu svěřil a začal na svém vzteku pracovat. Což je sice hezké…ale pořád máme pocit, že kdyby si Liam zahrál třeba v takovém Black Pantherovi, tak by ten film přece jen skončil jinak. A k tomu, aby se tento film zapsal do historických análů jako Wakandská genocida, by mu určitě stačila jen baseballka, sekačka na trávu a mrtvý delfín.

My z toho žádné závěry vyvozovat nebudeme, ale věřte nám, že si dáme velkého majzla, abychom nebyli v hercově přítomnosti poté, co vrátíme opálení z chorvatského kempu.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?