Lásku Bohuše Matuše s lolitkou nezhatili rodiče, ale průjem

Další pokračování příběhu Panna a tenor

Pamatujete si ještě na zánik srdceryvné zakázané lásky, které hvězdy nepřály? Mezi Bohušem Matušem (45) a jeho patnáctiletou múzou? Vypadalo to, že tato láska končí, protože konečně mezi toto bezbožné mazlení zasáhli rodiče a sociálka, ale opak je pravdou. Bohuš Matuš přece jen svou Lucinku ještě nakonec pomazlí.

Při první vlně mediálního zájmu o tento páreček došlo totiž ke krizi, která vedla k zdánlivému rozpadu této naší nové české Branjeliny.

„Lucka to špatně snášela, ten zájem. Zhroutila se a tři dny byla na kapačkách. Bylo toho na ni hodně, do toho ta horka.“

Podle extra.cz za toto zhroucení nemohl tlak rodičů a médií, ale prý jenom prý něco špatného snědla. Ale dokud je na světě dost endiaronu a živočišného uhlí, tak to lásku našeho ošátkovaného barda nezastaví. Strach o její život způsobený intenzivním průjmem tyto dvě hrdličky naopak na potřísněném lůžku smrti zocelil.

A opravdu. Nedávno jsme je mohli dokonce vidět ruku v ruce na festivalu. Naštěstí si to tento pár posichroval, aby jejich romanci nic neničilo a celou dobu se podle fotografií nevzdalovali od toitoiky.

Profimedia.cz

Pláčeme dojetím.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?