Lady Gaga se stalo něco velice znepokojivého s prsy

Toto nás bolí na duši i prostatě.

Ženy jsou na světě ve všech tvarech a podobách a pokud jste gurmáni jako my, tak víte, že na každé je něco, co rozvibruje vašeho pelikána víc než zdivočelý vibrátor Moniky Štikové, který si uvědomil sám sebe a rozhodl se zotročit lidstvo.

Ale občas při té doslovné honbě za pozitivnem najdeme fotky, co nás znepokojí a doženou na hranu sebevražedné propasti a existenciální úzkosti. Normálně jsou to snímky Ewy Farné nebo Charlotte Štikové v tangách, ale dneska toto místo zaujala Lady Gaga. Respektive její kozi. Nebo to tragické, co z nich zbylo.

Lady Gaga nikdy nebyla ukázková generická modelka s kozi, pančto ani nikdy nepotřebovala být, ale i tak nás vyděsilo, že má místo dekoltu najednou zmuchlaný krepový papír, s kterým si moc dlouho hrály uslintané děti ve školce.

Chvílemi její výstřih tak moc připomíná grilovanou bramboru ve slupce, že už polovina redakce šla z hladu zkontrolovat polední meníčka v okolí, aby nemusela myslet na to, jak by její prsa namáčeli do tatarky a slastně je jedli a roztírali si je po obličeji. Z jiného úhlu to vypadá jako hlava kapitána Picarda, která někdy před dvaceti lety proletěla na kole skleníkem. Těžko říct.

Šéfredaktor jako nejzkušenější z nás poznává za běžných okolností slavné lidi ne podle obličejů, ale podle prs a zadků. Má úspěšnost okolo 98%. Stačil mu jeden letmý pohled a identifikoval majitelku těchto kozoví jako feťačku Katku nebo kohokoliv z okolí nejbližší metadonové kliniky.

View this post on Instagram

?: @elirusselllinnetz

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Když jsme mu řekli pravdu, tak nasadil Poker face a šel hledat zbylé zásoby bílého prášku, které schováváme ve fíkusu.

Co naplat. Lady Gaga byla Born This Way a očividně se za to nestydí. Ale aspoň víme, jaký důvod měla pro ty své velké opulentní kostýmy, které odváděly pozornost.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?