Laďka Něrgešová je konečně volná, naše chvíle je tu!

Pro tuto MILFku nejde nemít slabost. Protože pokud jste se do ní nezamilovali v teenagerském věku, kdy uváděla první Superstar, tak jste si pro ni postupně vypěstovali slabost jako pro velice pohlednou moderátorku, která si vždy najde místo ve vašem srdci. Nebo ve sklepě. Záleží na vašem vkusu.

View this post on Instagram

…jsou věci, o kterých se nemluví. Můžete je sdílet s blízkými. A Ti nejbližší vás možná uvidí i na kolenou a brečet. Jsou prostě chvíle nebo zážitky,které Vás na ta kolena srazí. A pak je v pořádku být smutná a bolavá. Ale ne dlouho! Pak musíte vstát,a jít dál. A se zdviženou hlavou a úsměvem na tváři! I když to nejdřív tak úplně nebudete cítit. Protože každá rána je vlastně jen taková zkouška. Zkouška která vás posouvá dál. A zkrátka z vás udělá zase o kousek lepšího. Pokud to ovšem jako zkoušku pojmete. Sebelítost a obviňování druhých je k ničemu. To vy si z toho máte něco vzít. Všechno je tak, jak má být. I když to tak zpočátku třeba nevypadá.

A post shared by Laďka Něrgešová ? (@ladka_nergesova) on

Tuto štíhlou brunetku máme natolik rádi, že bychom ani nemohli věřit, že by jí v jejím životě mohlo něco nevyjít. Protože očividně je stvořena jako nebeské stvoření k tomu, aby přes den odpočívala na brokátovém gauči, my na ni obdivně hleděli a nechali ji obsluhovat duhovými trénovanými tuleni, co jí budou zásobovat vodou z alpského ledovce požehnaného Dalajlámou.

Přece ale ve svém životě udělala podle nás velikou chybu. Před 11 lety si totiž vzala bývalého člověka (dnes již šéfredaktora MF Dnes), mistra postižených facebookových statusů  a údajného milovníka prošlé okeny –  Jaroslava Plesla.

Profimedia.cz

Tento malý zákeřný albín, kterému z obličeje kouká určitý typ umaštěné kunovitosti, jenž byste očekávali od Babišova novináře, nejspíš provedl něco, díky čemuž byl zapuzen. Nás to samozřejmě jako obsesivní pavlačové klepny zajímá, ale zatím si můžeme jen domýšlet. Udělali jsme si v redakci hlasovací tabuli a zatím o jeden hlas vede „erektilní dysfunkce“ nad „chtěli jsme s Andrejem jen trochu experimentovat, nic to pro mě neznamenalo, Laďko„. Ale kdo ví.

Na druhou stranu se nemůžeme divit. Člověk, co vede noviny jen o něco lépe než Ed Wood točí filmy, musí logicky selhávat ve více rolích.

To pak nezbývá než skočit z okna. Nebo pro okenu.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?