Kylie Jenner dostává milion dolarů za jednu reklamní Instagram fotku

Což je zhruba o milion dolarů víc, než dostáváte za Instagram fotku vy.

Milé slečny, pamatujete, jak jste tuhle brigádničily v Kauflandu, u pokladny vám už z věčnýho řvaní „Janičko, stornóóó, stornóóó“ odešly hlasivky, při tahání nesmyslně těžkých krabic ze skladu vám ruplo v zádech, během doplňování jogurtů v akci jste zavazely nevrlým zákazníkům, kteří vás posílali do prdele, na přesčasu jste při vytírání podlahy nešikovně došláply a vymknuly si kotník, načež jste za to všechno dostaly ušmudlané, natrhnuté pětikilo, které jste si musely jet na kole se zasádrovanou nohou vyměnit do patnáct kilometrů vzdálené banky? Pamatujete?

A teď se pohodlně usaďte, dojezte ty prošlé instantní těstoviny, co vám dali v práci, protože se jim vrátily z Armády spásy s tím, že takovej hnus jejich bezdomovci žrát nebudou, a poslechněte si, jak se daří jiným dvacetiletým slečnám, které umí ještě větší hovno než vy.

No dobře, o Kylie Jenner se ví (podle wiki), že je modelka, návrhářka, podnikatelka a filantropka, ale co je to všechno v porovnání s tím, když si musíte zapamatovat všechny kódy veškerého pečiva a zeleniny na celé vyjebané prodejně!

the blues

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Kylie je nevlastní sestra trojice Kardashianek (Khloé-Kim-Kourtney) a tady už to dává všechno smysl. Jakmile jednou patříte do tohoto klanu, nemusíte už nikdy v životě roznášet letáky ani dělat cokoliv jinýho. Prostě hodíte na Instáč jeden sponzorovanej příspěvek a vyfasujete za něj milion dolarů. Jeden skutečnej milion amerických dolarů. Což je víc, než má za Instagramovou reklamu třeba Justin Bieber, Selena Gomez, Ronaldo nebo David Beckham. Kylie prostě patří na sociálních sítích mezi naprostou špičku, přestože ostatní zmínění mají víc followerů než ona. V roce 2016 patřila do TOP 10 nejsledovanějších Instagram účtů světa.

Pokud vás z článku stihla deprese a syndrom vyhoření, přinášíme vám trvalé vyřešení tohoto problému v několika jednoduchých krocích:

  1. Uchopte žiletku
  2. Podřežte si žíly
  3. Upadněte na podlahu
  4. Litujte toho, co jste právě udělali
  5. Pomalu vykrvácejte

Nemáte zač.

Holkometr

 
Jak to vidí ostatní?